Здати в оренду квартиру у Львові? Здамо! Досвід роботи 10 років

Ми допоможемо здати квартиру у Львові платоспроможним орендарям. Всі питання пов'язані з пошуком орендарів, оформленням угоди та інші моменти ми візьмемо на себе. Заповніть нижче наведену заявку на здачу квартири або кімнати, а ми зв'яжемося з Вами і обов'язково вирішимо питання.

Також нам можна зателефонувати за номером телефону +38067 341-48-14.

Наші послуги по здачі житла для господарів БЕЗКОШТОВНІ!

Здамо квартиру в оренду. Львів

Ми приступаємо до пошуку орендарів нерухомості без умов. Але дотримання простих правил підвищить ефективність нашої роботи.

1. Якщо ми займаємося орендою нерухомості ексклюзивно, ми збільшуємо витрати на рекламу.

2. Вільний доступ до нерухомості спростить її покази, ми показуємо нерухомість в будь-який зручний час для потенційних орендарів.

Здати в оренду:

Ваш контактний телефон і Ім'я *
Дод. інформація / Наприклад: здати квартиру 1к вул.Шевченка *
Введите код:
 

Рекомендації: як здати квартиру в оренду

 — Проявіть розумний підхід у визначенні ціни нерухомості, що здається. Чим адекватніша ціна — тим більше можливостей вибору з потенційних квартиронаймачів. І навпаки, чим вища ціна на здачу Вашої нерухомості, тим менше шансів швидко і успішнішо її здати.

 

— Підготуйте квартиру до перегляду. Наведіть лад у квартирі, яку плануєте здавати. Не захаращуйте її непотрібними меблями, особистими речами, іншими предметами, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд. Залиште найнеобхідніше для майбутніх мешканців, у разі такої необхідності Ви завжди зможете домовитися про ввезення або вивезення якихось предметів, меблів, побутової техніки з майбутніми мешканцями.

 

— Якщо Ви хочете здати квартиру у Львові без меблів, обов'язково вкажіть це в оголошенні, в поле додаткова інформація.

 

— Визначтеся зі складом майбутніх мешканців. Порадьтеся з членами Вашої сім'ї, дізнайтеся їхню думку з цього питання.

 

— Визначте зручний для Вас час показу квартири, заздалегідь розплануйте свій розпорядок дня з урахуванням того, що в будь-який з днів за попереднім погодженням з Вами, може бути намічений перегляд Вашої квартири.

 

Досвід відвідувачів сайту 

Як це не дивно, незважаючи на те, що кількість бажаючих орендувати нерухомість значно перевищує кількість орендодавців, на ринку існує маса вільної житлової площі, яка не здається. А все тому, що господарі квартир не знають правил оренди.

Коли моя знайома переїхала до чоловіка і вирішила здати свою маленьку квартирку, я вирішила побігати по агентствам разом з нею, щоб зрозуміти — як воно, пристроїти свою житлоплощу в гарні руки, нехай навіть і на час. Виявилося, що зробити це зовсім непросто — одні квартиранти не подобалися їй тим, що у них була собака, другі — віком (подруга побоювалася постійних вечірок).

Кульмінаційного моменту вибір квартирантів досяг тоді, коли сусідка по нещастю — жінка, яка вже другий раз здає квартиру, розповіла їй про те, як пустила до себе пристойних, на перший погляд, мешканців — а ті виявилися шахраями. Ось тут-то й вирішила подруга звернутися в агентство нерухомості.

Мені ж вдалося, простеживши весь шлях своєї знайомої і поспілкувавшись з тими, хто вже мав досвід передачі квартири в оренду, скласти список правил, керуючись якими можна значною мірою убезпечити себе від небажаних наслідків.

Правило номер 1: Не вмієш — не берись

Якщо ви вперше хочете здати свою житлоплощу, то краще надати цю справу професіоналам: звертайтеся в агентства нерухомості. Правда, безкоштовно працювати ніхто не стане і агенти візьмуть з ваших орендарів винагороду. Але за ці гроші вашу нерухомість будуть активно просувати на ринку і підберуть надійних, стабільних мешканців.

Правило номер 2: Сім раз перевір ...

Багато власників бояться звертатися у великі компанії, вважаючи, що там з них візьмуть великі комісійні. А дарма, зараз на ринку нерухомості дуже багато агентств-шахраїв, співпраця з якими не принесе вам нічого, крім зайвих проблем. Довіряти можна тільки перевіреним агентствам або тим, які тримаються на ринку вже більше п'яти років. 

Правило № 3: Правильна оцінка вартості заощаджує час

Якщо ж ви все-таки вирішили зайнятися нелегкою справою здачі квартири самостійно, то запам'ятайте: перший крок на шляху до вдалої операції — її адекватна оцінка. Сьогодні ринкова вартість оренди в першу чергу залежить від типу будинку. Найбільшим попитом користується житло в нових будинках та монолітно-цегляних будівлях. Наявність гарного ремонту в квартирі також може додати до щомісячної вартості вашого житла енну суму: орендарям подобаються квартири з просторими, світлими кімнатами, цікавими дизайнерськими рішеннями, багаторівневим освітленням і вбудованою побутовою технікою. А вже якщо у вас в будинку ще й виділена інтернет-лінія є, і під охороною парковка прямо у дворі — можете вважати, що ваша квартира — просто скарб, і винагороду за неї потрібно просити відповідну.

Правило номер 4: Ідіть на візуальний контакт

Не поспішайте здавати квартиру першій людині яка до вас звернулася: спочатку переконайтеся в її надійності. Не можна однозначно сказати, хто надійніше — сім'я, самотній чоловік, молоді люди або дівчина. Не спілкуйтеся з потенційними клієнтами через Інтернет — тільки по телефону, адже, почувши голос людини, набагато простіше сформувати враження про неї. А перед тим, як остаточно вирішитися пустити в своє помешкання ту чи іншу людину, призначте зустріч, поговоріть, подивіться на неї, і вже тоді приймайте остаточне рішення.

Правило номер 5: У мене всі ходи записані

Обов'язково укладіть договір на оренду житла: чітко обговоривши терміни і суми оплати, хто і за що буде платити. Найбільш поширена практика — за комунальні послуги (квартплату) сплачує орендодавець, а за телефон, водопостачання, газ і електроенергію — орендар, так як сума залежить від його потреб. До речі, в договорі можна обумовити все, що завгодно — наприклад, умови виселення при поганому поводженні квартиранта. Так що якщо у вас є якісь побажання щодо мешканців, краще письмово обумовить їх заздалегідь — ще на стадії укладання договору.

Правило номер 6: Встановіть стеження

Через пару місяців подивіться на порядок у квартирі. Робити це треба делікатно. Краще заздалегідь домовитися, щоб не набридати і не доставляти незручностей наймачу. Крім того, можна поговорити з сусідами — з'ясувати, чи добре ведуть себе нові мешканці, а при наявності сильних сумнівів — можна попросити останніх поспостерігати за вашою квартирою. Тут потрібно повернутися до попереднього пункту — якщо ви, як і моя знайома, не хочете, щоб у вас дома влаштовувалися вечірки — домовляється про це з мешканцями заздалегідь, ще на стадії договору. Потім всі ваші зусилля вигнати "гуляки з квартири" можуть виявитися марними — логіка тут проста, якщо у паперах не сказано, що чогось робити не можна, отже, робити це можна.

Якщо дотримуватися всіх цих порад, то з квартирантами жодних проблем виникнути не повинно. Жодних проблем від тимчасового заселення на вашу територію чужаків ви не отримаєте. Одна суцільна вигода.

Прицьому ми радимо вам скористатись послугами ріелтора, так як він сам розмовляє з майбутніми квартирантами і веде переговори. Якщо у нього є сумніви стосовно порядності майбутніх наймачів, йому легше їм відмовити. І досвід переговорів тут лишнім не буває.

 

Есть мнение? Вы можете оставлять отзывы или комментарии (0)
Просим не писать отзывов провокационного характера (т.е. таких, которые направлены против лиц, государств, организаций и т.д., с целью подтолкнуть их на неадекватные поступки).
Просим воздержаться от формулировок или выражений, унижающих достоинство человека, организации и государства. Здесь принято, что любую позицию можно аргументировать коротко и цивилизованно, не прибегая к грубым выражениям, или таких, которые перечислены выше.

Нет комментариев. Ваш будет первым!


(можно без регистрации)